NAGRODA GEN INNOWACJI

innowator-wprost

Tygodnik ,,Wprost” podczas V Gali ,,Innowatory Wprost” przyznał Energii dla firm nagrodę GEN INNOWACJI. Statuetka trafiła do spółki za wkład w rozwój rynku energetycznego w zgodzie z potrzebami środowiska naturalnego. Kapituła nagrodziła produkt Zielona Energia – Gwarancje Pochodzenia produkt przeznaczony dla tych, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego i utrwaleniu proekologicznego wizerunku swojej firmy. ,,INNOWATORY WPROST” to prestiżowe i niezwykle ważne wydarzenie organizowane przez redakcję tygodnika ,,Wprost”.

Rising Star Book of Lists

risingstar

Gala Book of Lists, podczas której przyznawane są statuetki Rising Star, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń biznesowych. Corocznie skupia ok. 200-tu zaproszonych gości, m.in. prezesów firm, ambasadorów, przedstawicieli Izb Handlowych i organizacji biznesowych oraz dziennikarzy mediów biznesowych.

Publikacja Book of Lists, wydawana od 20 lat, to nie tylko źródło informacji o największych firmach w Polsce, to także obraz gospodarki i jej rozwoju na przestrzeni dwóch dekad. Energia dla firm nagrodzona została statuetką Rising Star Book of Lists za imponujące tempo rozwoju firmy.

Gazele Biznesu 2014

gazelebiznesu

Konkurs organizowany nieprzerwanie od 2000 roku, którego celem jest wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. O miejscu w rankingu decydują wyniki finansowe osiągnięte w trzech pełnych poprzedzających konkurs latach, a dokładnie nieprzerwany wzrost przychodów, określany w procentach.

Energia dla firm zajęła w ujęciu ogólnopolskim 115 miejsce (36 miejsce w województwie mazowieckim), osiągając wzrost przychodu w 2013 r. na poziomie 289,42%.

Energia dla firm została doceniona za wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu produktami, optymalizacji cen i strategii rabatowych, które przełożyły się na coroczny, dynamiczny wzrost przychodów.

HOME&MARKET 2014

homemarket

Nagroda przyznawana przez magazyn ekonomiczny „Home & Market”, który nagradza firmy wyróżniające się rzetelnością i profesjonalizmem w obsłudze klienta, mające bogatą ofertę i wprowadzające na rynek innowacyjne rozwiązania.

Energia dla firm została doceniona za skuteczne wykorzystanie liberalizacji polskiego rynku energetycznego, co zaowocowało przychodami w ubiegłym roku kalendarzowym na poziomie 300 mln zł.

Złoty Paragon 2014

zlotyparagon

Nagroda przyznawana przez czytelników jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego miesięcznika HURT & DETAL. Czytelnicy głosują na te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagradzają te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.

Energia dla firm została nagrodzona w kategorii: Usługi dla handlu.

Lider Świata Energii 2013

liderswiataenergii

Nagroda przyznawana przez kapitułę, w której zasiadają niezależni eksperci rynku, osoby i firmy zasłużone dla rozwoju rynku energetyczno-paliwowego. Celem konkursu jest promowanie ochrony środowiska, a także prezentowanie najlepszych praktyk biznesowych, które wpływają na wzrost efektywności firm, przez co zwiększają konkurencyjność polskiego biznesu i gospodarki.

LIDER REGIONU

liderregionu

Nagroda przyznawana przez redakcję „Echo Dnia”, pod honorowym patronatem marszałka Sejmu i marszałka województwa mazowieckiego, dla firm, instytucji, które w znaczący sposób wpływają na rozwój lokalnego rynku.

Energia dla firm nagrodzona została w kategorii wsparcie regionu radomskiego. Nagroda jest rezultatem naszej efektywnej pracy na rynku lokalnym.

Najwyższa Jakość Quality International

najwyzsza_jakosc
  • nominacja – Jakość Roku 2012
  • nominacja – Najwyższa Jakość 2013
  • nagroda – Najwyższa Jakość 2014

Ogólnopolski konkurs realizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Energia dla firm została nagrodzona za usługę sprzedaży energii elektrycznej dla firm z gwarancją najniższej ceny. Pozytywnie ocenione nasze działania związane z wdrażaniem produktu, a także promowanie idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności.

Firma Godna Zaufania

firma godna zaufania 2016

Energia dla firm S.A. przeszła pozytywną weryfikację prowadzoną na zlecenie organizatora konkursu – Centrum Badania Opinii Klientów Sp. z o.o. i została wyróżniona za „działania na rzecz małych i średnich firm, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do Klienta”.

energycenter_pl

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Energetycznego Centrum SA.

Energetyczne Centrum SA zostało wyróżnione Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej (CBW).

Energetyczne Centrum SA dołączyło do Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

Ostatnie Walne Zebranie Członków PSSB przyjęło firmę Energetyczne Centrum S.A., lidera rynku niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i paliwa gazowego, w poczet członków oczekujących Stowarzyszenia.

TVEXPO po raz kolejny wyłoniło „Złotą Siódemkę Polskiej Gospodarki”.

Wśród niej znalazło się Energetyczne Centrum S.A. Ranking TVEXPO od lat wyłania firmy z różnych branży, które wyróżniają się jakością swojej oferty na polskim rynku.

ZŁOTA SIÓDEMKA BRANŻY ENERGETYCZNEJ DLA ENERGETYCZNEGO CENTRUM S.A.

zlotasiodemka

Nasza firma znalazła się w gronie „Złotej Siódemki Branży Energetycznej„. Są to laureaci naszej branży, które portal TVEXPO wyróżnił za innowacyjność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Energetyczne Centrum wyróżnione przez Fundację Mam Marzenie!

fundacjamammarzenie

Energetyczne Centrum zostało wyróżnione przed Fundację Mam Marzenie za szczególne zaangażowanie i pomoc chorym dzieciom w 2013 roku.

Rzetelna Firma 2013

Energetyczne Centrum SA zostało wyróżnione godłem Rzetelna Firma 2013.

Energetyczne Centrum nagrodzone! Relacja z gali Lider Regionu 2013

liderregionu

Na gali „Lider Regionu” Energetyczne Centrum zostało uhonorowane statuetką Lidera Regionu w Kategorii Usługi!

Solidna Firma 2013

Energetyczne Centrum SA zostało uhonorowane godłem Solidna Firma 2013.