Coaching

,,Biznes nie ma nic wspólnego ze współpracą. Jedyną rzeczą, która się liczy to konkurencyjność. Biznes to brutalna gra. Musisz być człowiekiem czynu, bohaterem,
a nie ofiarą.”

Rozpoznajesz w tym elementy swojego życia? Tak prowadzonemu biznesowi towarzyszy tłumiona
i ograniczona witalność, w której nie ma miejsca na uczciwość. Tam gdzie nie ma uczciwości, nie ma prawdy. Kiedy zaś jej brakuje, nie ma mowy o autentyczności. A jak można latami udawać i odnosić sukcesy? Nie można. To dobry moment aby uznać, że autentyczność i odwaga do podejmowania zmian to podstawowe wartości i klucz do zmian w życiu, które przyniosą spełnienie i sukces. Zaczynamy?

Zaufanie. To podstawowy budulec relacji z ludźmi – w pracy, w życiu prywatnym. Dlatego tak ważne jest bycie szczerym i autentycznym we wszystkim co robisz. Stąd bierze się zaufanie, nie z chłodnych kalkulacji i analiz. Uważam, że prawdziwe, głębokie relacje, których podstawą jest zaufanie,
są potrzebne zarówno wśród najbliższych jak i w sytuacjach zawodowych.
Bez tego nie jest możliwe spełnienie na żadnej z płaszczyzn naszego życia.

Life Coaching

Otwórz swój umysł! Bieg losu może zmienić każdy z nas. Nasz los składa się przecież z… naszych decyzji. A decyzje podejmujemy według własnego systemu wartości. Zmiana to po prostu podjęcie decyzji.

Kilka zadanych sobie samemu pytań i kilka szczerych odpowiedzi i już znamy kierunek w którym powinniśmy iść. Autentyczność. Tyle i aż tyle potrzeba aby otworzyć swój umysł i podjąć decyzje. Nie czekaj. Scenariusz filmu, którym jest Twoje życie, pisz sam…

Zamknięty umysł oznacza, że jesteśmy zamknięci na wszystko, co istnieje poza faktami, których doświadczamy pięcioma zmysłami. Zamknięty umysł uniemożliwia doświadczenie szczęścia, wiążąc nas w ludzkich iluzjach. Powstrzymuje nas przed odkrywaniem własnej wspaniałości oraz realizowania naszego potencjału.

Zmieniając pytania, zmienisz swoje przeznaczenie. Uwolnij wewnętrzną siłę!

„W każdym z nas tkwi siła napędzająca, która gdy tylko się ją wyzwoli, pozwala nam na realizację każdej wizji, marzenia czy pragnienia. W swoich badaniach staram się odnaleźć odpowiedź jak tę siłę wyzwolić oraz jak możemy ją wykorzystać.” – mówi Anthony Robbins.

Pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód jest tym, co przynosi największy sukces i zadowolenie.

Pierwszym krokiem do zmian, jest poznanie samego siebie. Bez tego, pozostaniesz tą samą osobą, której życiem kieruje przypadek. A nie ma nic gorszego niż życie wg. takiego scenariusza… Pasja rodzi umiejętności i najwyższą jakość we wszystkim co robimy. Ta jakość naszego życia nigdy nie jest dziełem przypadku. To co, jesteś gotowy na szczerość w swoim życiu? Może to ostatni moment, bo Twoje ciało i umysł słabną a Ty nie masz czasu i siły na relaks i odpoczynek? Życie mnie czegoś nauczyło, a mianowicie tego że zdanie „Można wygrywać i cieszyć się życiem.” – to prawda !

Zapraszam wszystkich, którzy chcą się o tym przekonać.

Kim Jestem? Robert Zagożdżon.
Mentor, Leader, Przedsiębiorca

livecoaching

Moje filmy

Galeria Zdjęć

Warsztaty „Odkryj swój potencjał”, Maryno 2017

Życie Bez Ograniczeń, Poznań 2015

Giganci Życia, Warszawa 2015

Sukces bez Ograniczeń, Zurich 2015