VI Polish Businesswoman Congress

25 listopada uczestniczyłem w inspirującym wydarzeniu, podczas którego wystąpiło wielu uznanych mówców i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. Byłem jednym z prelegentów.

HD_FS700.00_21_21_27.Still003

Wieczór biznesowy „Jak osiągnąć sukces”

„Jak osiągnąć sukces” to temat mojego wykładu wygłoszonego podczas wieczoru biznesowego zorganizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej 24 listopada w Radomiu.

KS_161124_001

Sequence 01.00_13_00_05.Still007

 

„Firma z duszą” – konferencja dla ludzi, którzy mają w sobie odwagę

24 października br. podczas Międzynarodowej Konferencji „Firma z duszą” w Teatrze Polskim opowiadałem o kształtowaniu się świadomego lidera i jego roli w organizacji oraz o tym, jak inspirować świadomością, zmieniać otoczenie i tworzyć dzięki temu lepszy świat.

 

gala_zdjęcie

Robert Zagożdżon został nagrodzony w plebiscycie „Osobowości
i Sukcesy 2016”!

11 kwietnia w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się Wielka Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2016”.
Jak co roku, nagrodzono firmy i osobistości, a kryteria oparte były m.in. na osiągniętych sukcesach, nowatorskich rozwiązaniach lub wyróżniających działaniach i pomysłach.

Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach m.in.: nauka, biznes, sport, kultura.

W kategorii biznes wyróżniony został m.in. Robert Zagożdżon. Ta nagroda jest podkreśleniem sukcesu jaki założyciel
m.in. Energii dla firm S.A. odniósł w Polsce.

Nowa książka!

Premiera książki, obok której nie można przejść obojętnie. Robert Zagożdżon ma na swoim koncie wiele biznesowych sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami, jak tego dokonał, nie tracąc wewnętrznej równowagi. To idealna wskazówka dla tych, którzy chcą podążyć jego śladem jednocześnie czerpiąc radość z życia.

1

Już pięć lat!

Wspólne świętowanie osiągnięć biznesowych naszych spółek z grupy pod hasłem „5 lat tu i teraz” już za nami. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w trzydniowych obchodach.

To był bardzo ważny moment w historii działania grupy. Mogliśmy nie tylko podsumować to, co już udało się nam osiągnąć, ale również wyznaczyć sobie nowe, jeszcze ambitniejsze cele na przyszłość. Jeszcze raz dziękuję za wspólne świętowanie i życzę kolejnych owocnych lat!

Książka i Anthony Robbins

Trudno sobie wymarzyć lepszy moment na debiut Roberta Zagożdżona w roli autora niż podczas seminarium „The Way Ahead” Tony’ego Robbinsa w Poznaniu. Ponad 7000 uczestników miało okazję zapoznać się z książką Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji (I wyd. pt. Bogiem a prawdą, czyli spójrzmy prawdzie w oczy, jak używamy serca i umysłu w życiu i w biznesie). . Wielu z nich opuściło Poznań z najnowszą publikacją lidera, biznesmena, mentora i coacha najbardziej wpływowych ludzi tego świata.

Robert Zagożdżon to twórca grup firm European Energy Center i Investment Union, wartych ponad 100 mln euro. Jest też założycielem Fundacji Terapii i Rozwoju Człowieka „Osheanic” oraz Soul of Business, projektów wspierających rozwój, pogłębianie samoświadomości człowieka i doskonalenie kadr. Jego książka Odkryj siebie pozwala zrozumieć, jakimi zasadami naprawdę rządzi się biznes. To idealna wskazówka dla tych, którzy chcą odnosić sukcesy, jednocześnie czerpiąc radość z życia.

Artykuły

logo-patron-manager

O odwadze, o tym co ważne w życiu prywatnym i zawodowym oraz o tym, kto odnosi sukces w biznesie i jak istotne w nim są różne czynniki – w tym porażki – redakcja miesięcznika ,,Manager” rozmawiała z Robertem Zagożdżonem. Efektem jest obszerna i bardzo szczera rozmowa
we wrześniowym numerze magazynu. Warto przeczytać.

polskie_radio24

Jego pierwszą pasją jest przełamywanie monopolu państwa w różnych sektorach gospodarki, drugą golf. W Polsce wykorzystał szansę, jaką niosła ze sobą liberalizacja przepisów w branży energetycznej. Robert Zagożdżon, założyciel i twórca sukcesu międzynarodowej grupy firm energetycznych, takich jak Energia dla Firm oraz Energetyczne Centrum był gościem Ludzi Gospodarki.

Prawdziwe sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym odnoszą tylko ludzie, którzy mają odwagę.

Chcesz odnieść sukces? Musisz aktywnie badać granice swoich możliwości, by móc je w pełni wykorzystać.

Robert Zagożdżon, entuzjasta gry w golfa, uważa też, że gra ta daje możliwość poznania siebie i partnera biznesowego, dzięki czemu w ciągu kilku godzin wspólnej rozgrywki można się przekonać, czy ktoś będzie w relacjach biznesowych słowny, uczciwy, solidny, odważny i roztropny.

dziennik

Robert Zagożdżon jest m.in. twórcą wartych ponad 100 mln euro firm European Energy Center i Investment Union. Jak sam deklaruje, w biznesie kieruje się często wewnętrznym głosem serca i intuicją.

puls-hr

Lepiej zaryzykować i przegrać niż postępując ostrożnie, zadowolić się zachowywaniem swojego status quo.

bankier

Spędzają na grze kilka godzin i to w terenach, których inni sportowcy mogą im tylko pozazdrościć. Z pola schodzą wypoczęci, zrelaksowani i często bogatsi o nowe, cenne znajomości, również biznesowe.

wprost

Pałac Kultury i Nauki od 2014 r. na energii elektrycznej zaoszczędzi prawie 700 tys. zł. Przetarg wygrała spółka Energia dla Firm, pokonując energetycznych gigantów.

forbes

Popyt na gaz ziemny rośnie praktycznie z roku na rok przeciętnie o 2,2 proc. rocznie. To dobry czas dla spółek takich jak Energia Dla Firm. Sprzedają w Polsce prąd do prawie 1/3 przedsiębiorstw, które zdecydowały się na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej.

bloomberg

Na energetycznym rynku w Polsce wreszcie widać poruszenie. Staje się on łakomym kąskiem dla inwestorów, którzy w jego uwolnieniu widzą ogromny potencjał. Za komercyjnym poruszeniem stara się nadążać polskie ustawodawstwo, które ten rynek organizuje i dba o interesy konsumentów.

BiznesAlert-logoCMYK]

Zapotrzebowanie na energię wzrasta z roku na rok – pisze na łamach „Pulsu Biznesu” Robert Zagożdżon, główny udziałowiec spółki Energia Dla Firm. Popyt tworzą przede wszystkim przedsiębiorcy zaopatrujący się w prąd na kilka lat do przodu. Jest o co walczyć na tym rynku.