XIX Sympozjum Energetyka Bełchatów

Podczas XIX Sympozjum Energetyka Bełchatów razem z Polskim Funduszem Innowacji, zaprezentowaliśmy nasz nowy produkt Blue Boson – pro-ekologiczną technologię, która pozwoli zakładom przemysłowym, takim jak huty czy elektrownie na oszczędności kosztów produkcji ciepła lub chłodu rzędu nawet do 25%. Nasze proekologiczne urządzenia SCAT® oraz SCAT REXCIT® mają za sobą dwadzieścia lat rozwoju, testów i zastosowań w dziesiątkach instalacji w różnych gałęziach przemysłu. Są przez nas projektowane i produkowane pod konkretną technologię oraz dopasowywane do danego źródła ciepła/zimna. Dopasujemy je do wymiarów oraz konkretnych wymagań waszego układu technologicznego. Instalujemy je w gotowych układach w miejscach przeznaczenia. Urządzenia są w pełni zautomatyzowane i nadają się do autonomicznej i nieprzerwanej eksploatacji.

W lipcu w Maryno odbył się Festiwal One Energy!

Na dwa dni zamieniliśmy ośrodek Ranch San Maryno w prawdziwe miejsce mocy. Zaczęliśmy w kameralnym gronie przyjaciół od uzdrawiającej ceremonii dźwięku z misami tybetańskimi i gongami. Koncert poprowadził mistrz medycyny alternatywnej – Kailash Kokopelli. To był wspaniały wstęp do kolejnego, intensywnego dnia Festiwalu. Dzień drugi obfitował w gry, zabawy, warsztaty i koncerty. Wieczorne atrakcje zaskoczyły wszystkich swoim magicznym klimatem. Najpierw zespół Sambasin poprowadził warsztaty gry na bębnach, a finałem dnia był występ zespołu Maori i jego pokaz tańca z ogniem. Kolejny festiwal już za rok!

Warsztaty „Odkryj swój potencjał” Maryno – maj 2017

W maju wspólnie z One Energy odbyły się warsztaty „Odkryj swój potencjał”. Uczestnicy odkrywali wspólnie drogę do osiągnięcia pełni potencjału i najskuteczniejszych metod osiągnięcia sukcesu.

Podczas warsztatów odpowiedziałem m.in. na pytania: Co czyni biznesmena i managera efektywnym? Co sprawia, że ludzka istota osiąga sukces i spełnienie? Jaką drogę obrać, by wykorzystywać nasz potencjał maksymalnie? W warsztatach wzięli udział przedstawiciele różnych branż, którzy przybyli z całej Polski. Uczestnicy ocenili warsztaty bardzo pozytywnie. Odkrywcze okazało się dla nich uświadomienie sobie, że każdy człowiek samodzielnie jest w stanie wpływać na swoje szczęście, że nie ma rzeczy niemożliwych i że wszystkie nasze ograniczenia są w umyśle. Wystarczy zmiana podejścia do życia i nauka uważności, ukierunkowanie na działanie i odrobina medytacji. Zapraszam do obejrzenia relacji oraz opinii uczestników.

VI Polish Businesswoman Congress

25 listopada uczestniczyłem w inspirującym wydarzeniu, podczas którego wystąpiło wielu uznanych mówców i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. Byłem jednym z prelegentów.

HD_FS700.00_21_21_27.Still003

Wieczór biznesowy „Jak osiągnąć sukces”

„Jak osiągnąć sukces” to temat mojego wykładu wygłoszonego podczas wieczoru biznesowego zorganizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej 24 listopada w Radomiu.

KS_161124_001

Sequence 01.00_13_00_05.Still007

 

„Firma z duszą” – konferencja dla ludzi, którzy mają w sobie odwagę

24 października br. podczas Międzynarodowej Konferencji „Firma z duszą” w Teatrze Polskim opowiadałem o kształtowaniu się świadomego lidera i jego roli w organizacji oraz o tym, jak inspirować świadomością, zmieniać otoczenie i tworzyć dzięki temu lepszy świat.

 

gala_zdjęcie

Robert Zagożdżon został nagrodzony w plebiscycie „Osobowości
i Sukcesy 2016”!

11 kwietnia w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się Wielka Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2016”.
Jak co roku, nagrodzono firmy i osobistości, a kryteria oparte były m.in. na osiągniętych sukcesach, nowatorskich rozwiązaniach lub wyróżniających działaniach i pomysłach.

Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach m.in.: nauka, biznes, sport, kultura.

W kategorii biznes wyróżniony został m.in. Robert Zagożdżon. Ta nagroda jest podkreśleniem sukcesu jaki założyciel
m.in. Energii dla firm S.A. odniósł w Polsce.

Nowa książka!

Premiera książki, obok której nie można przejść obojętnie. Robert Zagożdżon ma na swoim koncie wiele biznesowych sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami, jak tego dokonał, nie tracąc wewnętrznej równowagi. To idealna wskazówka dla tych, którzy chcą podążyć jego śladem jednocześnie czerpiąc radość z życia.

1

Już pięć lat!

Wspólne świętowanie osiągnięć biznesowych naszych spółek z grupy pod hasłem „5 lat tu i teraz” już za nami. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w trzydniowych obchodach.

To był bardzo ważny moment w historii działania grupy. Mogliśmy nie tylko podsumować to, co już udało się nam osiągnąć, ale również wyznaczyć sobie nowe, jeszcze ambitniejsze cele na przyszłość. Jeszcze raz dziękuję za wspólne świętowanie i życzę kolejnych owocnych lat!

Książka i Anthony Robbins

Trudno sobie wymarzyć lepszy moment na debiut Roberta Zagożdżona w roli autora niż podczas seminarium „The Way Ahead” Tony’ego Robbinsa w Poznaniu. Ponad 7000 uczestników miało okazję zapoznać się z książką Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji (I wyd. pt. Bogiem a prawdą, czyli spójrzmy prawdzie w oczy, jak używamy serca i umysłu w życiu i w biznesie). . Wielu z nich opuściło Poznań z najnowszą publikacją lidera, biznesmena, mentora i coacha najbardziej wpływowych ludzi tego świata.

Robert Zagożdżon to twórca grup firm European Energy Center i Investment Union, wartych ponad 100 mln euro. Jest też założycielem Fundacji Terapii i Rozwoju Człowieka „Osheanic” oraz Soul of Business, projektów wspierających rozwój, pogłębianie samoświadomości człowieka i doskonalenie kadr. Jego książka Odkryj siebie pozwala zrozumieć, jakimi zasadami naprawdę rządzi się biznes. To idealna wskazówka dla tych, którzy chcą odnosić sukcesy, jednocześnie czerpiąc radość z życia.

Artykuły

PFE

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN?

Jest to fundusz inwestycyjny zamknięty, realizujący w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie.

forbes

Wywiad dla Forbes

Innowacja, ekspansja i integracja na nowe obszary rynku, integralność w podejściu do siebie i świata zewnętrznego to główne źródła naszego sukcesu. Uczymy ludzi w firmie przedsiębiorczości, pokazujemy im, jak zintegrować wszystkie obszary życia. Zarządzamy coraz bardziej świadomie i to uważam za najistotniejszy aspekt naszego przepisu na sukces. Zapraszam do lektury wywiadu we wrześniowym Forbesie.

pobrane (1)

Puls Biznesu

Tego, co robię, nie nazywam pracą, tylko prowadzeniem biznesu. Aby poznać moje biznesowe plany i dowiedzieć się, jakim jestem inwestorem – zapraszam do lektury – wywiadu ze mną.

logo-patron-manager

O odwadze, o tym co ważne w życiu prywatnym i zawodowym oraz o tym, kto odnosi sukces w biznesie i jak istotne w nim są różne czynniki – w tym porażki – redakcja miesięcznika ,,Manager” rozmawiała z Robertem Zagożdżonem. Efektem jest obszerna i bardzo szczera rozmowa
we wrześniowym numerze magazynu. Warto przeczytać.

polskie_radio24

Jego pierwszą pasją jest przełamywanie monopolu państwa w różnych sektorach gospodarki, drugą golf. W Polsce wykorzystał szansę, jaką niosła ze sobą liberalizacja przepisów w branży energetycznej. Robert Zagożdżon, założyciel i twórca sukcesu międzynarodowej grupy firm energetycznych, takich jak Energia dla Firm oraz Energetyczne Centrum był gościem Ludzi Gospodarki.

Prawdziwe sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym odnoszą tylko ludzie, którzy mają odwagę.

Chcesz odnieść sukces? Musisz aktywnie badać granice swoich możliwości, by móc je w pełni wykorzystać.

Robert Zagożdżon, entuzjasta gry w golfa, uważa też, że gra ta daje możliwość poznania siebie i partnera biznesowego, dzięki czemu w ciągu kilku godzin wspólnej rozgrywki można się przekonać, czy ktoś będzie w relacjach biznesowych słowny, uczciwy, solidny, odważny i roztropny.

dziennik

Robert Zagożdżon jest m.in. twórcą wartych ponad 100 mln euro firm European Energy Center i Investment Union. Jak sam deklaruje, w biznesie kieruje się często wewnętrznym głosem serca i intuicją.

puls-hr

Lepiej zaryzykować i przegrać niż postępując ostrożnie, zadowolić się zachowywaniem swojego status quo.

bankier

Spędzają na grze kilka godzin i to w terenach, których inni sportowcy mogą im tylko pozazdrościć. Z pola schodzą wypoczęci, zrelaksowani i często bogatsi o nowe, cenne znajomości, również biznesowe.

wprost

Pałac Kultury i Nauki od 2014 r. na energii elektrycznej zaoszczędzi prawie 700 tys. zł. Przetarg wygrała spółka Energia dla Firm, pokonując energetycznych gigantów.

forbes

Popyt na gaz ziemny rośnie praktycznie z roku na rok przeciętnie o 2,2 proc. rocznie. To dobry czas dla spółek takich jak Energia Dla Firm. Sprzedają w Polsce prąd do prawie 1/3 przedsiębiorstw, które zdecydowały się na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej.

bloomberg

Na energetycznym rynku w Polsce wreszcie widać poruszenie. Staje się on łakomym kąskiem dla inwestorów, którzy w jego uwolnieniu widzą ogromny potencjał. Za komercyjnym poruszeniem stara się nadążać polskie ustawodawstwo, które ten rynek organizuje i dba o interesy konsumentów.

BiznesAlert-logoCMYK]

Zapotrzebowanie na energię wzrasta z roku na rok – pisze na łamach „Pulsu Biznesu” Robert Zagożdżon, główny udziałowiec spółki Energia Dla Firm. Popyt tworzą przede wszystkim przedsiębiorcy zaopatrujący się w prąd na kilka lat do przodu. Jest o co walczyć na tym rynku.